ПІДГОТОВКА СПОРТИВНО-ОЗДОРОВЧОГО ТАБОРУ «ПІВДЕННИЙ БУГ» ДО ЛІТНЬОГО СЕЗОНУ

Здорове молоде покоління – національне багатство кожної країни. Тож, забезпечення якісного літнього оздоровлення та відпочинку наших студентів та викладачів, як важлива складова повноцінного і здорового розвитку, є одним із головних завдань академії.
Спортивно-оздоровчий табір нашої академії «Південний Буг» розташований в живописному лісопарку, в екологічно чистому Савранському районі Одеської області, на річці Південний Буг. Листяний ліс і берег річки є ідеальним поєднанням особливого відпочинку на природі в комфортних умовах. Територія табору «Південний Буг» складає більше 2 га, що дає великий простір для оздоровлення, занять спортом і цікавого відпочинку всім членам великого колективу академії.
Зусиллями Голови первинної профспілкової організації ОНАХТ, кафедри фізичної культури та спорту, а також деканатів факультетів ММ і Л, ТЗ та ЗБ, ІТХ та РГБ, Т та ТХП і ПБ було організовано трудовий студентський загін, який проводив роботи з покращення благоустрою на території спортивно-оздоровчого табору «Південний Буг». 16 хлопців та дівчат, на чолі з викладачами кафедри фізичної культури та спорту та директором табору, протягом тижня очищали від бруду та листя спортивні майданчики і пляжну зону, прибирали сухе гілля та сміття з території табору, яка навесні постраждала від повені, наводили порядок в літніх житлових будиночках.
Студенти та викладачі доклали всіх зусиль для того, щоб це мальовниче місце поблизу річки Південний Буг стало більш затишним для тих, хто невдовзі прибуде сюди відпочивати.
Попри великий об’єм виконаної за день роботи з благоустрою спортивно-оздоровчого табору, студенти з задоволенням приймали участь у спортивних змаганнях з настільного тенісу, футболу, баскетболу, розважальних і спортивних конкурсах та естафетах. За короткий термін студенти різних факультетів стали єдиною, дружною командою, яка не тільки добре попрацювала, а й оздоровилася, отримала потужний заряд бадьорості
та позитивних емоцій.