Щиро вітаємо жіночу збірну команду ОНТУ з волейболу!

Щиро вітаємо жіночу збірну команду ОНТУ з волейболу, яка стала бронзовим призером ХХХІІ обласних студентських ігор з волейболу серед ЗВО ІІІ-ІVр.а. З 16.04 по 2.05 на базі навчально-оздоровчого спортивного комплексу ОНТУ проходили обласні студентські ігри з волейболу серед закладів вищої освіти ІІІ-ІVр.а. Наші дівчаті виграли всі матчі у своїй підгрупі та вийшли у півфінал. У першому півфінальному поєдинку проти лідерів змагань команди ОНМУ, наша збірна команда зазнала поразки, однак, змогла зібратися і обігравши дівчат Одеського національного економічного університету стала бронзовим призером ХХХІІ обласних студентських ігор з волейболу серед ЗВО ІІІ-ІVр.а.
Склад команди:Петренко Анастасія,Становова Дарина, Хасєлєва Ольга, Степаніченко Марія, Скрипник Анастасія, Максименко Надія, Іванченко Анастасія, Кондратьєва Аліна.
Тренер – старший викладач кафедри фізичної культури та спорту Волкова Тетяна Володимирівна.
Бажаємо подальших успіхів і досягнень, наснаги, вражаючих результатів та подальших перемог!