83 наукова конференція викладачів ОНТУ

26 квітня 2023 року о11.00 пройшло секційне засідання 83 наукової конференції викладачів ОНТУ «Фізична культура та спорт». На засіданні були присутні всі викладачі кафедри. Заслухали три доповіді:
– «Особливості спеціальної фізичної підготовки керівників і учасників спортивних туристських походів» ( автори: ст. викладач Болтоматіс Д. В., доц. Яготін Р.С.) ;
– «Підвищення працездатності здобувачів освіти у період їх професійного становлення засобами фізичної культури» ( автори: ст. викладачі Волкова Т.В., Гончарук В.В.);
– «Оздоровча ходьба як одна з форм зміцнення серцево-судинної системи студентів спеціального медичного відділення» ( автори: ст. викладачі Павлюк О.В., Захлевська Т.В.).
Зазначимо, що всі доповіді учасників відзначалися високою якістю наукового викладу, багато з них мають прикладний характер і є особливо цінними в умовах війни для розуміння подальших напрямів підтримання та підвищення здоров’я здобувачів вищої освіти.
Викладачі мали можливість знайти вирішення актуальних на сьогодні завдань фізичного виховання, а заразом обмінятися науковими ідеями й поглядами.